הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Israel insurance family
ביטוחי בריאות
פרטיים וממשלתיים לכל סוגי הוויזות - אזרחים, גרין קארד, סטודנטים ותיירים
Shefa Marketing
רוצים לידים בשפע?
בניית אתרים, שיווק אינטרנטי, קידום מפות, רשתות חברתיות, מכירת לידים, יילפ פרטנר
Dr. Boris Grigorovich DDS
שירות מקצועי ומחירים נוחים
שתלים, כתרים, עקירות, סתימות, הלבנת שיניים, רפואת שיניים קוסמטית ועוד
קאמבק נוסף בדרך? קיילי ג׳נר והאקס טראוויס סקוט הגיעו יחד לאירוע הוליוודי
כוכבת הריאלטי והאחות למשפחת קרדשיאן הגיעה לאחרונה עם האקס המיתולוגי ואב בתה, הראפר טראוויס סקוט לאירוע ה-״Parsons Benefit״. השניים נראו צמודים ומאוהבים מתמיד, מה שהצליח לגרום למעריצים לטפח תקווה כי השניים לגמרי שוב יחד

קיילי ג׳נר, האחות הקטנה לבית משפחת קרדשיאן הגיעה לפני מספר ימים לאירוע הוליוודי נוצץ, כשהיא לצד האקס טראוויס סקוט ובתם הקטנה, סטורמי. כוכבת הטראש הגיע לתמוך בטראוויס, שהיה אחד מהכוכבים הבולטים ביותר באירוע. השניים היו נראים צמודים ומאושרים יחד, והצליחו לעורר לא מעט סקרנות ושאלות סביב הקשר שלהם. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


ואם זה לא מספיק, כאשר סקוט עלה לבמה, בשביל לקבל את הפרס בו זכה (תרומה בתחום האופנה), הוא התחיל בתודות כלליות, וסיים בתודה אישית במיוחד: ״סטורמי, אבא אוהב אותך. ואשתי, אני אוהב אותך״. לפי הדיווחים, השניים החזיקו ידיים מאחורי הקלעים, ונראו מאוהבים מתמיד. 

כזכור, שמועות אודות הקאמבק בין השניים החלו לצוץ לפני מספר חודשים, אז בנתיים, לא יצאה הודעה רשמית מאף אחד מהצדדים, כך שנותר רק לקוות. כידוע, השניים הכירו בשנת 2017, ומיד החלו לצאת, זמן קצר לאחר שקיילי נפרדה מבן זוגה טייגה. 

שנה מאוחר יותר הביאו לעולם את בתם הבכורה, סטורמי. ב-2019 השניים החליטו להפריד כוחות, ונפרדו באופן סופי. מקורב לקיילי סיפר בזמנו כי היא מעוניינת להרחיב את המשפחה, ואילו טראוויס מעדיף להתמקד בקריירה ולהתפתח בתחום. אך זמן קצר לאחר מכן, נודע כי טראוויס בגד בקיילי עם דוגמנית אינסטגרם העונה לשם רוג'ין קאר. 

קאר מיהרה להכחיש את השמועות וכתבה בחשבון האינסטגרם שלה: ״בבקשה תפסיקו להפיץ שמועות. מדובר בסיפור לא אמיתי, תפסיקו לספר שקרים, זה משפיע על החיים של כולנו״. YOU MIGHT ALSO LIKE